Menadżer Roku

Prezes Zarządu Relpol S.A. Menadżerem Roku Branży Elektrotechnicznej

29.10.2015

Prezes Zarządu Relpol SA, Rafał Gulka został laureatem V edycji Konkursu Menadżer Roku Branży Elektrotechnicznej w kategorii Producent.

Organizatorem konkursu jest PUBLIKATECH M.Kozińska, A.Parzych s.j., wydawca czasopisma Rynek Elektryczny. Uroczysta Gala odbyła się 20 października br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie, podczas 3. Forum Menadżerów Elektrotechniki.

Celem Konkursu jest promowanie właściwych postaw w biznesie. Zwrócenie uwagi na ludzi, którzy kształtują rynek, podnoszą standardy pracy w branży oraz są przykładem skuteczności działania.

Jak podkreśla prezes Rafał Gulka, przyznany tytuł, to nagroda za skuteczność działania  wszystkich pracowników Relpol SA. Bez zaangażowania, doświadczenia i wysiłku całego zespołu nie byłby możliwy ciągły rozwój firmy, a tym samym otrzymanie takiego wyróżnienia. Tylko dzięki wspólnej, wytężonej pracy możliwe jest utrzymanie wysokiej jakości produktów na co raz bardziej wymagającym rynku. Podziękowania i gratulacje należą się więc wszystkim pracownikom Relpol SA.