Szkolenia

 Serdecznie zapraszamy na naszą prelekcję podczas konferencji "Projekt BMS 2021"  - Spotkania on-line w obszarze zintegrowanych systemów automatyki budynkowej i BMS.   

 Spotkanie z nami odbędzie się w dniu 26.05.2021 o godz. 13.05 do godz. 13.40.   

 

Podczas spotkania postaramy się odpowiedzieć na pytania:

"Czy nadal musimy stosować łączniki schodowe i krzyżowe? A może przekaźnik modułowy jest rozwiązaniem jeśli myślisz o prostej automatyce?" 

Przyjemność spotkania z Państwem będą mieli 

Przemek

Przemysław Szafrański - Dyrektor Sprzedaży Krajowej   

"Spotykanie nowych ludzi i odkrywanie nowych technologii, to dwie pasje które przerodziły się w zawód z 15 letnim doświadczeniem w rynku komponentów elektrycznych w Polsce. Od 13 lat pracownik firmy Relpol. Od początku zajmuję się doradztwem w zakresie doboru przekaźników elektromagnetycznych nie tylko w automatyce budynkowej. Bezpośrednia współpraca z klientem oraz działem RnD pozwala łączyć potrzebę rynku z wdrażaniem nowych produktów. Z wykształcenia absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej. Z zamiłowania żeglarz"

   

Michał

Michał Szpakowski - Kierownik Regionu Polska Południowa   

"W firmie Relpol od 2015 roku głównie zajmuje się doradztwem technicznym z zakresu doboru automatyki przemysłowej. Inżynier z zamiłowania oraz fan wszystkich nowości technicznych stosownych nie tylko w budownictwie. Ze sprzedażą związany od początku  kariery zawodowej tj. w zasadzie od 2000 roku. Doświadczenie zdobywał nie tylko w branży elektrycznej ale również instalacyjnej i wentylacyjnej. Szczęśliwy mąż i tata, który uwielbia podróże w doborowym towarzystwie! "

 

   

Rozwój technologii oświetleniowej, szczególnie w kontekście stosowanych rozwiązań LED, oraz coraz większa chęć automatyzacji procesów związanych ze sterowaniem energią elektryczną w domach, wymaga nowego podejścia do filozofii łączenia przewodów i załączania obwodów oświetleniowych. Podczas prelekcji przedstawimy pomysł na sterowanie za pomocą przekaźników modułowych w prosty i tani sposób. Porozmawiamy o możliwości ograniczenia przewodów oraz przygotowania instalacji pod przyszłą zaawansowaną automatykę budynkową. Pokażemy też sposoby rozwiązania kwestii brakujących wyjść w systemie automatyki nie będąc zmuszonym do zakupu kolejnych sterowników lub modułów rozszerzeń.