Galwanizer Laborant

Główne zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie analiz kąpieli galwanicznych
  • Dbanie o sprawność i stan kąpieli galwanicznych ścisła współpraca z galwanizerami
  • Prowadzenie magazynów: chemicznego i cyjanków; kontrolowanie terminów przydatności i stanów magazynowych
  • Sporządzanie listy zamówień materiałów do utrzymania kąpieli galwanicznych
  • Kontrola i nadzór nad neutralizacją ścieków
  • Dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • samodzielne podejmowanie decyzji
  • wiedza chemiczna
  • odpowiedzialność
  • dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • program poleceń pracowniczych
  • pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny),

Dokumenty prosimy przesyłać  na adres: e-mail: HR@relpol.com.pl