Konstruktor

Główne zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych nowych wyrobów, lub podzespołów według otrzymanych założeń.
  • Opracowywanie konstrukcji mechanicznej wyrobów, stanowisk technologicznych, narzędzi i przyrządów.
  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej, oraz aktualizowanie tych dokumentów.
  • Planowanie kosztów dla nowych projektów.
  • Adaptacja dokumentacji technicznych  przejętych od innych firm na podst. umów licencyjnych, lub innych.
  • Modernizacja konstrukcji istniejących wyrobów na podstawie analizy sygnałów rynkowych, lub wyników badań laboratoryjnych.
  • Sprawowanie nadzoru technicznego na wydziale kompletacji i montażu w zakresie poprawności przebiegu procesów montażowych.
  • Analiza procesów technologicznych celem optymalizacji czasu pracy i właściwego wykorzystania materiałów.
  • Definiowanie wymagań dla materiałów, nadawanie indeksów materiałowych.
  • Nadzór nad uruchamianiem nowych urządzeń i przyrządów technologicznych.
  • Nadzór nad wykonywaniem modeli i prototypów nowych wyrobów.
  • Identyfikacja problemów wynikających z konstrukcji wyrobów i proponowanie działań korygujących,
  • Promowanie urządzeń produkowanych przez firmę,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne :  mechatronik, elektronik, elektrotechnik lub automatyk
  • znajomość budowy i działania urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz podstaw automatyki
  • znajomość technologii produkcji, zasad konstrukcji elementów mechanicznych w wyrobach elektrotechnicznych i elektrycznych
  • doświadczenie - w zakresie opracowywania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej oraz wdrożeń nowych wyrobów do produkcji
  • projektowanie w programach komputerowych typu CAD oraz wspomagających projektowanie
  • tworzenie oprogramowania przeznaczonego do pracy w środowisku Windows CE Embedded
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży,
  • możliwość pracy zdalnej lub home office,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:

e-mail: HR@relpol.com.pl