Automatyk utrzymania ruchu

Naszą największą wartością jest łączenie doświadczenia z nowoczesną technologią. Dostarczamy małe urządzenia o wielkiej mocy i możliwościach.

Jeśli interesujesz się eksploatacją systemów mechatronicznych, maszyn oraz urządzeń produkcyjnych i chcesz rozwinąć swoje talenty, dołącz do nas na stanowisko:

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Główne zadania na stanowisku:

  •  Przeglądy, konserwacje, remonty maszyn i urządzeń
  •  Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  •  Prowadzenie wymaganych zapisów w kartach napraw
  •  Dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych
  •  Wykonywanie niezbędnych modernizacji parku maszynowego
  •  Proponowanie rozwiązań w zakresie usprawnienia działania maszyn i urządzeń
  •  Dbanie o terminową realizację przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze elektroniki, mechatroniki lub pokrewne
  • Wiedza techniczna, w zakresie budowy maszyn i automatyki przemysłowej
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym i przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność analizowania dokumentacji konstrukcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne rynkowe wynagrodzenie (5450-7600 brutto)
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego
  • Wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych mentorów
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Program poleceń pracowniczych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres:

Dział Spraw Pracowniczych

Relpol S.A.

ul: 11-Listopada 37

68-200 Żary

e-mail: HR@relpol.com.pl