Ustawiacz maszyn

Naszą największą wartością jest łączenie doświadczenia z nowoczesną technologią. Dostarczamy małe urządzenia o wielkiej mocy i możliwościach.

Jeśli interesujesz się eksploatacją systemów mechatronicznych, maszyn oraz urządzeń produkcyjnych i chcesz rozwinąć swoje talenty, dołącz do nas na stanowisko:

USTAWIACZ MASZYN

Główne zadania:

  • Obsługa maszyn do produkcji detali, zgodnie z planem produkcyjnym
  • Organizacja pracy maszyn na wyznaczonym obszarze poprzez:
  1. przygotowanie materiałów niezbędnych do produkcji,
  2. ustawienie parametrów zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach,
  3. nadzór nad procesem produkcji
  • Dokonywanie korekt ustawień elektro-mechanicznych, usuwanie drobnych usterek
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu i narzędziowni w zakresie napraw i zmian

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym (mechanik, elektronik, mechatronik)
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Podstawy czytania rysunku technicznego
  • Podstawy czytania dokumentacji technologicznej
  • Zaangażowanie, dokładność
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne rynkowe wynagrodzenie - 4650-6950 brutto
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • Wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników
  • Program poleceń pracowniczych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: HR@relpol.com.pl