Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Administracji Systemami IT

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie w obszarze bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz administracji nimi. Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Administracji Systemami IT będzie aktywnie uczestniczyć w przygotowywaniu planów kontynuacji działania systemów, dbać o zgodność zmian w infrastrukturze z polityką bezpieczeństwa firmy oraz nadzorować przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w systemach informatycznych

Zadania:

  • Współtworzenie planu działania systemów informatycznych firmy w sytuacjach awaryjnych.
  • Zapewnienie zgodności planowanych zmian w infrastrukturze informatycznej z polityką bezpieczeństwa IT firmy.
  • Aktywny udział w zapewnieniu optymalnego poziomu bezpieczeństwa wszystkich systemów informatycznych oraz sieci LAN i WAN.
  • Współuczestnictwo w kreowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań dot. bezpieczeństwa w systemach informatycznych.
  • Monitorowanie bezpieczeństwa systemów i infrastruktury informatycznej
  • Nadzór nad sprawną pracą sieci i systemów infrastruktury informatycznej.
  • Pomoc w wdrażaniu nowych systemów informatycznych do eksploatacji.
  • Udział w procesach modernizacji i optymalizacji systemów sieciowych i użytkowych  oraz nadzór nad prawidłowym ich funkcjonowaniem
  • Praktyczne wsparcie użytkowników w zakresie zasad bezpieczeństwa systemów IT obowiązujących w firmie

Oczekiwania :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpieczeństwem i administracją systemami IT.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym oraz administracją systemów IT.
  • Znajomość systemów wirtualizacji
  • Znajomość Microsoft 365
  • Znajomość sieci LAN i WAN
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Szkolenia i kursy językowe,
  • Program poleceń pracowniczych