Wsparcie techniczne

Nasz zespół specjalistów udzieli Państwu wyczerpujących informacji technicznych o produktach oferowanych przez Relpol S.A., ich doborze, konfiguracji i instalacji.
 

Przemysław Szafrański
Menadżer Rozwoju Rynku

phone

Tel. kom.: 600 859 758

email

e-mail: szafranski.p@relpol.com.pl

............................................................................................................. 

Mateusz Bilicki

Inżynier Sprzedaży Polska Północno-Zachodnia

phone

Tel. kom.: 508 740 590

email

e-mail: bilicki.m@relpol.com.pl 

województwa: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie

.............................................................................................................

Gabriel Okińczyc

Inżynier Sprzedaży Polska Południowo - Zachodnia

phone

Tel. kom.: 604 525 204

email

e-mail: okinczyc.g@relpol.com.pl 

województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie

 ............................................................................................................. 

Filip Marczak
Inżynier Sprzedaży Polska Północna

phone

Tel. kom.: 509 416 576

email

e-mail: marczak.f@relpol.com.pl

województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

 ............................................................................................................. 

Michał Kemona 
Kierownik Regionu Polska Południowa

phone

Tel. kom.: 721 080 600

email

e-mail: kemona.m@relpol.com.pl

 ............................................................................................................. 

Michał Szpakowski 
Inżynier Sprzedaży Polska Południowa

phone

Tel. kom.: 602 480 017

email

e-mail: szpakowski.m@relpol.com.pl

województwa: śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie

 ............................................................................................................. 

Krzysztof Kliczka
Inżynier Sprzedaży Polska Centralna i Wschodnia

phone

Tel. kom.: 604 525 206

email

e-mail:kliczka.k@relpol.com.pl

województwa: łódzkie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie

 ............................................................................................................. 

- SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ CZIP-PRO
- SYSTEMY STACJONARNYCH MONITORÓW PROMIENIOWANIA SMP

Władysław Sieluk
Kierownik Działu Konstrukcyjnego

phone

Tel.: 68 45 32 703

phone

Tel. kom.: 513 061 529

email

e-mail: sieluk.w@relpol.com.pl